تبلیغات
آموزش هیپنوتیزم - آموزش هیپنوتیزم
آموزش هیپنوتیزم

آموزش هیپنوتیزم

شنبه 21 آذر 1388

آموزش هیپنوتیزم )علی موسائی مرند)

دوستان توجه داشته باشند که مطالب را کامل خوانده و بعد تجربه کنید

 

  متن زیر روشی آسان برای  هیپنوتیزم وخود هیپنوتیزم است ونیاز به تمرین زیادی ندارد. به خاطر داشته باشید که… همه ی افراد هیپنوتیزم نمی شوند. بعضی افراد چنان در نگرانی ها وتنش ها غرق شده اند که به راحتی قادر به هیپنوتیزم نیستند. برای اینکه هیپنوتیزم شوید

باید بتوانید خودرا آرام ورها سازید و مغز خود را از افکار رها سازید وبه هیچ چیز فکر نکنید، درست مانند کاری که در مراقبه انجام می دهید …

   به شما توصیه می کنم که این کار را اول رو خود و بعد روی دیگران انجام دهید …

*.  بصورت راست و90درجه روی یک صندلی راحتی بنشینید، چشمان خود را ببندید ودستانتان را در طرفین یا روی پاهایتان قرار دهید. تکان نخورید. فقط یک دقیقه آرام آنجا بنشینید.

*.  ذهنتان را از همه ی نا آرامی ها و مشغله ها پاک کنند. اما چگونه؟ کافیست که یک گنجه فلزی بزرگ را در ذهن خود تجسم کنید. بعد آن را باز کنید و تمام افکارتان را، تک، تک در آن قرار دهید…  اقساط… ناکامی ها… دغدغه ها… کارها و هر چیزی که ممکن است فکرتان را به خود مشغول کند. سپس در گنجه را ببندید، آن را قفل کنیدو آن را از ذهنتان بیرون نمایید.

*.  حالا برای مدتی آرام و بدون فکر بنشینید. قبل از اینکه به مرحله ی بعد بروید… فراموش نکنید به خود تلقین کنید که، به هر قسمت از بدنتان توجه می کنید… آرام وراحت تر می شود. باید این را حتما به خود تلقین کنید.

*.  این کار را از سرتان شروع کنید. تجسم کنید که تک، تک اجزای سرتان آرام می شوند… ابتدا چشمها… سپس گوشها… دهان… وبقیه ی اجزا. خوب روی هر جز وقت بگذارید تا مطمئن شوید آن قسمت کاملا آرام شده.

*.     حال مشابه همان کارها را با گردنتان انجام دهید.

*.  سپس به سینه وشکم خود بپردازیدوبا قلب خود شروع کنید… آن را آرام کنید. سپس سینه و شکم خود را آرام، راحت وسبک نمایید.

*.  بعد به سراغ دستانتان بروید. آنها را آرام نمایید وشل شدن آنها را احساس کنید. تک اعضای دستتان،حتی انگشتانتان را آرام کنید.

*.     حال تمام اعضای کشاله ی ران را آرام وسبک نمایید.

*.     اکنون این کار را با بقیه ی اجزای پای خود انجام دهید… از ران ها گرفته تا تک، تک انگشتان پا.  

 

حالا شما باید کاملآ آرام، شل، منبسط  و رها  باشید. و حالا قسمت اصلی کار… مرحله ای که وارد خلسه می شوید ومی بینید که این تکنیک واقعاً جواب می دهد.….

 

1.  به خود تلقین کنید که، دست راستتان سبک و سبک تر می شود.به تلقین کردن ادامه دهید و سبک شدن آن را احساس کنید. به خود تلقین کنید که دستتان آنقدردارد سبک می شود که شروع به بلند شدن از روی پاههایتان می کند. در حالی که این احساس را به خود تلقین می کنید، بلند شدن آن را حس کنید. دستتان هرلحظه  سبک وسبک تر می شود تا آنجا که کاملا بالا می آید و در هوا قرار می گیرد.

2.  وقتی که مر حله قبل کامل شد و دستتان در هوا معلق شد، می توانید به خود تلقین کنید که دوباره دستتان سنگین می شود، پایین ترمی آید و روی پاهایتان قرار می گیرد.سپس به خود تلقین کنید که با فکری راحت، پر انرژی، وشاداب بیدار خواهید شد.

3.  چشمان خودرا باز کنید وآنچه را که انجام داده اید مرور کنید. تجربه ی خود را در یک دفتر یادداشت کنید.اگر موفق نشدید… یک بار دیگر تلاش کنید و آنقدر به تلاش خود ادامه دهید تا راضی شوید. اگراین روش هیچ وقت روی شما کار نکرد… ممکن است شما جزو کسانی باشید که هیپنوتیزم نمی شوند.

 لطفا هر گونه سوالی داشتد با شماره09143914780تماس بگیرید

با تشکر ( علی موسائی )
فهرست وبلاگ

پیوندهای روزانه

آرشیو

نویسندگان

پیوندها

نظرسنجی

  نظر شما در رابطه با وبلاگ چیست؟

آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :

جستجو

آخرین پستها

free counters


برای نمایش تصاویر گالری كلیك كنید


دریافت كد گالری عكس در وبدریافت كد ساعت

آمار سایت

كد تعیین وضعیت یاهو

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
کد جستجوگر گوگل
>

كد آهنگ جدید

پخش موزیك آنلاین

فهرست سایتهای فارسی
تبیلغات رایگان
جدیدترین اخبار در سایت شما